Áno
Nie

IT konzultant

Miesto práce: Bratislava
Druh pracovného pomeru:     Plný úväzok
Termín nástupu: ASAP
Ponúkaný plat: od 1200 EUR brutto/mesačne. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.
Kontakt: hr@s4b.sk

Náplň práce:

Hľadáme IT nadšenca, pre ktorého nie je IT iba prácou, ale aj záľubou.

Prinášame vysoko profesionálne služby v oblasti biznis riešení. Sme výhradným distribútorom systému eWay-CRM a riešenia virtuálnych serverov iPodnik. Zároveň poskytujeme našim klientom vysoko profesionálne služby v oblasti predaja, integrácie a školenia ekonomického systému POHODA (sme certifikovaný partner POHODA / POHODA E1), komplexného balíka produktov Office 365 spoločnosti Microsoft a ďalších riešení v oblasti informačných technológií.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • komunikácia s existujúcimi klientmi,
  • starostlivosť o spokojnosť zákazníka: riešenie klientskych požiadaviek, zákaznícka podpora,
  • riadenie projektov a komunikácia so zákazníkom pri tvorbe projektu,
  • plnenie operatívnych úloh podľa usmernení nadriadeného
  • implementácia IT riešení pre zákazníka
  • implementácia a podpora bezpečnostných riešení

Páči sa Ti pracovná náplň? Pošli nám životopis na hr@s4b.sk

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Možnosť rozvíjať sa v IT oblasti
  • Možnosť sebarealizácie a osobného rastu
  • Možnosť účasti na rôznych prednáškach a seminároch
  • Možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
  • Športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:

  • Stredoškolské s maturitou
  • Stredoškolské
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa

Znalosti:

  • Anglický jazyk - mierne pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Excel – pokročilý
  • Microsoft Outlook – pokročilý
  • SQL - základy
  • Administrácia Windows serverov - základy

Vodičský preukaz:

  • B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Zmysel pre detail
  • Prax na podobnej pozícii – výhodou
  • Schopnosť pracovať samostatne
  • Ochota  a ústretovosť
  • Veľmi dobré organizačné schopnosti
  • Výborné komunikačné zručnosti
  • Reprezentatívne vystupovanie
  • Zodpovednosť pri plnení zverených úloh
  • Dodržiavanie firemnej kultúry a etického kódexu
  • Schopnosť konštruktívne riešiť stresové situácie a pracovať pod tlakom

Informácie o spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:

Predaj firemných informačných systémov a riešení.

V prípade záujmu pošlite Vaše CV na email: hr@s4b.sk